Joomla Slide Menu by DART Creations

Pytania i odpowiedzi

1. Ile kosztuje oprawa muzyczna wesela / imprezy firmowej / studniówki?

Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy o telefon lub kontakt mailowy.

2. Czy istnieje możliwość obejrzenia materiałów video z udziałem zespołu muzycznego REVERSE np. wysłanie "płytki z wesela"?

Tak, istnieje możliwość obejrzenia nagrań video. Zapraszamy do galerii video na stronie internetowej.

3. Czy mogliby Państwo wstępnie zarezerwować dla mnie termin?

W ciągu tygodnia odbieramy mnóstwo telefonów z zapytaniem o termin imprezy. Część klientów jest zdecydowana i chce umówić się na podpisanie umowy, część dzwoni tylko "orientacyjnie". Z tego względu nie robimy żadnych wstępnych rezerwacji. Termin jest zarezerwowany tylko po podpisaniu umowy.

4. Po ile piosenek Państwo grają i jakie są długie przerwy?

Długość bloków muzycznych zależy przede wszystkim od bawiących się gości. Jeśli goście dobrze się bawią - nie mamy "z góry" ustalonego limitu piosenek. Kierując się doświadczeniem gramy tyle ile trzeba :)

5. Czy możemy ustalić repertuar na wesele?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia odnośnie wykonywanych piosenek. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się zamawiającym niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. To, czego sie dobrze słucha, niekoniecznie się dobrze tańczy. Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze repertuaru.

6. Czy przyjadą Państwo do miejscowości ...?

Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zagrali w dowolnym miejscu w Polsce. Rozważymy też wyjazd poza jej granice.

7. Czy zespół muzyczny REVERSE wykonuje piosenki na życzenie?

Zazwyczaj nie ma problemu, żeby wykonać jakąkolwiek piosenkę, jeśli tylko znajduje się ona w naszym repertuarze.

8. Czy podczas wesela zabawiają Państwo gości zabawami lub konkursami?

Dobry kontakt z gośćmi to połowa sukcesu. Zespół muzyczny gwarantuję obsługę konferansjerską imprezy wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym.

9. Jak mogę zarezerwować termin?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy.

10. Czy mają Państwo jakiś limit co do ilości godzin występu?

Podpisując umowę to Państwo decydują o ilości godzin występu zespołu muzycznego REVERSE. Jeśli będzie istniała potrzeba przedłużenia imprezy - nie ma sprawy- można się dogadać.

11. Z jakim wyprzedzeniem powinno się zarezerwować zespół muzyczny?

O rezerwacji terminu prosimy powiadomić nas niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Z uwagi na to, że większość imprez odbywa się w soboty mamy rezerwacje nawet z dwuletnim wyprzedzeniem.